Nejprodávanější produkty

Výrobci

Slevy

Dodavatelé

Bez přepínání - nový režim eMTB!

Publikováno: 2018-01-30

Automatický režim nastavení podpory eMTB

Režim eMTB nahrazuje dřívější sportovní režim s pohonem CX a pohybuje se automaticky od režimu ‚Tour‘ až po režim ‚Turbo‘. Maximální točivý moment až 80 Nm zvyšuje sílu pohonu a podpora jiízdy se pohybuje v rozmezí mezi 120% a 300%.

V závislosti na tlaku na pedál se progresivní podpora motoru automaticky přizpůsobuje jízdním vlastnostem jednotlivce. Bez řazení rychlostních stupňů motor podporuje i při nízké frekvenci pedálů ideální výkon. Jízda na strmých svazích je téměř bez námahy. To zaručuje přirozený jízdní pocit a maximální výkon ve stopě.

New Mode eMTB pro výkon CX

Systém Bosch Performance CX má stále hlavní postavení na trhu v kategorii eMTB. Umožňuje dokonalou rovnováhu točivého momentu a podporu pro stále více sportovních jezdců na horských kolech.

New 2018 Bosch eMTB režim Performance CX

S podporou až 300% a 80nm točivého momentu, Performance CX dominuje v každém kopci, v jakýchkoli podmínkách. Novinkou pro rok 2018 je režim eMTB, který nahrazuje stávající režim Sport, přepínání mezi Tour a Turbo v závislosti na terénu a stoupání.

Snižuje se také opotřebení rozvodů.

Systém Bosch rozpozná Váš režim a nabídne vám tu nejlepší podporu abyste se mohli v klidu "kochat" krajinou.

Tento režim (eMTB) je standartní výbavou všech modelů elektrokolo KTM 2018

Pro majitele, kteří nemají zakoupené kolo od nás, prosím, kontaktujte nás objednat na dílně jmenování.

Nový režim podpory eMTB je možné nahrát společně s novým softwarem na všechna elektrokola s pohonem Bosch od r. 2016

Pro naše zákazníky je nahrání zdarma.

Bosch Performance CX E-MTB Power Mode Update 2017/18

Bosch oznámila aktualizaci softwaru pro systém pohonu CX. Tento software je k dispozici od 01/07/2017.

Nový režim, nazvaný eMTB, nahradí sportovní režim. Točivý moment je stále dimenzováno na maximálně 75nm, a dodává sílu v rozmezí 120% a 300% lidské síly.

Nicméně režim eMTB nyní změní režimy Tour, Sport a Turbo v automatické snímání vaše kadence šlapání. To již nemusí být tak rychlé a stačí také menší tlak na pedály. To znamená, že levá ruka nebude zaměstnána přepínáním režimů výkonu. To také vede k přirozenému jízdnímu pocitu, který je nejjednodušší na trhu.

Kromě zřejmých rysů nového režimu E-MTB, inženýři společnosti Bosch také pracovali na citlivosti systému. I když jedete dolů po strmých svazích s malým tlakem na pedály, nový režim bude pracovat zcela nezávisle (Optimized Direct Control).

Nabízíme bezplatný upgrade všem našim zákazníkům v našem Bosch Centre v Kola-Cirkl.cz

Pro majitele, kteří nemají zakoupené kolo od nás, prosím kontaktujte nás ohledně termínu na tel. 482 312 850 nebo na našem emailu cyklosport@gmail.com

Cena kompletní diagnostiky včetně nového SW je 490,-Kč. a trvá přibližně 10-30min.


KOMENTÁŘE

Žádné komentáře.

Přidat komentář