Nejprodávanější produkty

Výrobci

Slevy

Dodavatelé

Články

RSS

Blog
 • Připojte svoje kolo nebo elektrokolo do vašeho digitálního světa - COBI.bike

  2018-08-31

  Budoucnost mobility založené na jízdních kolech a elektrokolech začala. COBI.bike systém spojuje smartphone s kolem a se vším, co je pro vás důležité. Oceněný systém vybavuje normální jízdních kola a elektrokola inteligentními pomocnými funkcemi. Výsledek: více bezpečnosti, více pohodlí a více zábavy na cyklostezkách všeho druhu - zcela nové dimenze cyklistiky.

 • Předobjednávky nových modelů elektrokol KTM 2019

  2018-06-30

  Vážení zákazníci,

  poptávka po kvalitních elektrokolech KTM je každým rokem veliká a neustále se zvyšuje. Proto je pro Vás, kteří přemýšlí o pořízení kvalitního elektrokola s dlouhým dojezdem a značkovými komponenty výhodnější řešit tuto situaci předobjednávkou.

  V hlavní sezóně 2018 již nemusí být některá elektrokola KTM skladem. V Rakousku a Německu je zájem obrovský, mnohem větší než u nás a na náš trh je třeba vždy s velkým předstihem reagovat. 

  V našem zájmu je samozřejmě i bez předobjednávek zajistit dostatečné množství a výběr elektrokol KTM. Přesto ale dochází k situacím, kdy již nejsme schopni zákazníkovi zajistit žádaný model.

 • Zbrusu nové modely elektrokol KTM 2019 - KATALOG A CENÍK

  2018-06-29

  Zde si můžete prohlédnout a stáhnout kalalog a ceník nových modelů elektrokol KTM 2018

  Elektrokola KTM Bikes-Made in Austria se prodávají ve více než 50 zemích světa a vyznačují se nejvyšší možnou kvalitou a nejnovější technologií.

 • NOVINKY BOSCH

  2018-01-30

  Co je nového u Bosch na rok 2018 - eMTB, PowerTube, ABS atd.

 • Bez přepínání - nový režim eMTB!

  2018-01-30

  Absolutní novinka eMTB - nový software pro asitenci bez přepínání režimů podpory!

Předchozí článek »